Türkiye'nin En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Elektronik Komponent Satış Sitesi
Türkiye'nin En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Elektronik Komponent Satış Sitesi
Ödeme ve Teslimat Koşulları

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Sipariş Vermek


Siparişinizi oluşturacak ürünleri kategori alt sayfalarında dolaşarak ya da arama fonksiyonu ile bulup belirledikten sonra Alışveriş Sepet’inize eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün sayfasında yer alan "Sepete Ekle" butonunu kullanabilirsiniz. 

www.bbcelektronik.com üzerinde siparişini vereceğiniz ürünleri Alışveriş Sepeti' nize attıktan ve Satın Al butonuna bastıktan sonra ödeme işlemlerinize başlayabilirsiniz. Size ödemenizi hangi yöntemle gerçekleştirmek istediğiniz sorulacaktır. Bu aşamada size uygun olan ödeme seçeneğini işaretleyip, siparişiniz için belirtilen tutarın seçtiğiniz ödeme yolu ile yapılmasını sağlayınız.

 

Havale ile Ödeme 


Ödeme sayfasında havale yapacağınız bankayı seçip " HAVALE / EFT " Bölümünü seçiniz.

Banka havalesini gerçekleştiriniz.

Havalenizi gerçekleştirirken sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayınız.

Yapmış olduğunuz havaleler sistem tarafından en geç 1 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. 

Havaleniz hesabımıza geçtiğinde size onay maili gönderilecektir, siparişiniz işleme konulacaktır. 

24 saat içerisinde ödemesi gerçekleştirilmemiş havale talimatları otomatik olarak güncellenecek ve varsa ilgili siparişe dair ödeme tutarı değişikliği tarafınıza iletilecektir. Havale talimatını konu alan siparişinizi sisteme belirtmeniz ve işlemi gerçekleştireceğiniz süre içerisinde siparişinizde oluşacak fiyat değişikliklerinden www.bbcelektronik.com sorumlu olmayacak, gerektiği durumlarda sizi güncellemelerden haberdar edecektir. 


Teslimat Bilgileri


www.bbcelektronik.com kendisinden alışveriş yapan müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edilecektir. Siparişlerini KKTC veren kullanıcılarımız için site alt yapısında kargo seçeneği ayrı bir hesaplama olmadığından müşterilerimiz verdikleri siparişler ile kargo ücretini ödemekle yükümlüdürler. Yurtdışı ve KKTC'den gelen siparişlerin kargo ücretlerinden ve gümrük işlemlerinden şirketimiz sorumlu tutulamaz.


Sipariş Teslim Süreleri ve Hafta Sonu Siparişleri


Gün içerisinde saat 15.00’den önce yapılan ve onaylanan siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 15.00’den sonra yapılan ve onaylanan siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.  Cumartesi günü 11.00'den önce verilen siparişler, aynı gün kargoya teslim edilmeye başlanır ve teslim gününü izleyen ilk Pazartesi günü teslim edilir. Cumartesi 12.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Kargo şirketleri pazar günleri teslimat yapmamaktadır.


Stok Durumu


Verdiğiniz siparişlerde firmamızın stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Eğer iş akışınızı aksatacak ve/veya sizi zarara uğratacak ürünlerin siparişini veriyorsanız sipariş öncesinde mutlaka stok sormanız ve size mail ile stok durumunun bildirilmesini sağlayınız. Aksi halde uğrayabileceğiniz zararlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.


Adres Bilgileri  

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.


Kapıda Ödeme Seçeneği 


www.bbcelektronik.com sitesinden verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ödeme imkânınız yoktur.


Hatalı / Eksik Siparişler


Kargo firmasından teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.


Kargo Ücretleri 


Kargo ücreti gönderi ili, siparişinizin desi / hacim toplamına göre değişebilecektir.


Teslimat Koşulları


www.bbcelektronik.com sipariş değerlendirmeleri, faturalama, sevkiyat ve teknik destek BBC Elektrik Elektronik firması tarafından yapılmaktadır. Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler sizlere, anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından ulaştırılacaktır. Anlaşmalı olduğumuz nakliye firması sadece illerin merkez ilçelerine (köyler dahil değildir) teslimat yapmaktadırlar. Eğer Bulunduğunuz bölge merkezi bir konumda değil ise siparişinizi oluşturmadan önce lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Siparişinizi Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar


Site üzerinden vermiş olduğunuz siparişler genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından tarafınıza teslim edilecektir. Bu durumda ürünün depomuzdan sevkinden itibaren süreç kargo firması kontrolünde olmaktadır. Ancak bu süreç içerisinde taşıma/nakliyeden kaynaklanabilecek kırılma, ezilme ve benzeri durumlara karşı müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar aşağıda sıralanmıştır. Ürün teslimatında size ulaşan ürün adedi ile ürün faturasında belirtilen adetin birbirine eşit olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer adet sayıları birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan firma çalışanlarını uyararak, ürünü teslim almayınız ve info@bbcelektronik.com adresine konu ile ilgili bilgi maili atınız.  Ürünlerin size ulaştığı esnada teslim alacağınız kutular üzerinde herhangi bir ezilme veya darbe olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer bu şekilde ezilme veya darbe ile karşılaşırsanız ürünü kargo görevlisinden tutanak ile teslim alınız ve info@bbcelektronik.com adresine konu ile ilgili bilgi maili atınız.

Yukarıda belirtilen hususlara dikkat edilmesini önemle rica etmekteyiz. Aksi durumda hareket eden müşterilerimiz, satın almış oldukları ürüne gelebilecek tüm zarardan direk olarak kendileri sorumlu olacaklardır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et